Studentske referade

Studentske referade

Konavoska 2, prizemlje
pon, sri – pet
11:00 – 13:00
uto
15:00 – 16:00

Maja Kordej
maja.kordej@tvz.hr
01/5595-320

Darija Velan
darija.velan@tvz.hr
01/5595-321

Avenija Većeslava Holjevca 15, prizemlje
pon – pet
11:00 – 13:00

Anđelka Slonje
andjelka.slonje@tvz.hr
01/5595-465

Nataša Božić
nbozic@tvz.hr
01/5595-451

Vrbik 8, prizemlje
pon – pet
12:00 – 14:00

Ivana Novak
ivana.novak@tvz.hr
01/5603-944

Vrbik 8, prizemlje
uto – sri, pet
10:00 – 12:00
pon, čet
16:00 – 18:00

Danijela Ležaić
danijela.lezaic@tvz.hr
01/5603-945

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-945

Vrbik 8, prizemlje
uto – sri, pet
10:00 – 12:00
pon, čet
16:00 – 18:00

Danijela Ležaić
danijela.lezaic@tvz.hr
01/5603-945

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-945

Vrbik 8, prizemlje
pon – pet
12:00 – 14:00

Iva Rebić
iva.rebic@tvz.hr
01/5603-943

Konavoska 2, prizemlje
uto – pet
17:00 – 19:00
sub
9:00 – 13:00

Marijana Kopjar
mkopjar@tvz.hr
01/5595-318

Avenija Većeslava Holjevca 15, prizemlje
pon – sri
10:00 – 13:00
čet – pet
16:00 – 19:00

Ljiljana Zovko
ljiljana.zovko@tvz.hr
01/5595-467

Vrbik 8, prizemlje
pon – čet
16:00 – 18:00
pet
10:00 – 12:00

Danijela Ležaić
danijela.lezaic@tvz.hr
01/5603-945

Blaženka Lozančić
blozanci1@tvz.hr
01/5603-946

Vrbik 8, prizemlje
pon – pet
12:00 – 14:00
sri
12:00 – 18:00

Ivana Flanjak
ivana.flanjak@tvz.hr

Vrbik 8, prizemlje
pon – čet
16:00 – 18:00
pet
10:00 – 12:00

Danijela Ležaić
danijela.lezaic@tvz.hr
01/5603-945

Blaženka Lozančić
blozanci1@tvz.hr
01/5603-946


Došlo je vrijeme za najveću TVZ Brucošijadu dosad! 🎉 Došlo je vrijeme za najveću TVZ Brucošijadu dosad! 🎉
Prijavite se na natječaj za studentske projekte u 2015. godini! Prijavite se na natječaj za studentske projekte '15.