Studentska služba

Studentska služba

Studentska služba Tehničkog veleučilišta u Zagrebu radi isključivo online te sve potrebne informacije možete dobiti putem službenih stranica Veleučilišta i portala moj.tvz.hr, odnosno putem email adresa i brojeva telefona djelatnica studentske službe.

U prostore studentske službe na lokacijama Veleučilišta (ukoliko je to nužno), studentima je dozvoljen ulaz isključivo u dogovoru s djelatnicom, i to u vrijeme koje je odredila djelatnica.

Prilikom komunikacije s djelatnicima Tehničkog veleučilišta u Zagrebu, svi studenti su dužni koristiti isključivo svoje @tvz.hr email adrese te na poruke s privatnih email adresa djelatnice studentske službe i ostali zaposlenici TVZ-a neće odgovarati.

Konavoska 2, prizemlje

pon – pet
11:00 – 13:00
uto
15:00 – 16:00

Maja Kordej
maja.kordej@tvz.hr
01/5595-320

Anđelka Slonje
andelka slonje@tvz.hr
01/5595-321

Avenija Većeslava Holjevca 15, prizemlje

uto – pet
11:00 – 13:00
pon
16:00 – 19:00

Iva Rebić
iva.rebic@tvz.hr
01/5595-465

Ivana Novak
ivana.novak@tvz.hr
01/5595-451

Vrbik 8, prizemlje

pon – uto, čet – pet
10:00 – 12:00
sri
16:00 – 18:00

Ivana Lesar
ivana.lesar@tvz.hr
01/5603-944

Vrbik 8, prizemlje

pon – pet
10:00 – 12:00
pon, čet
15:00 – 18:00

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-947

Nataša Božić
nbozic@tvz.hr
01/5603-945

Vrbik 8, prizemlje

pon – pet
10:00 – 12:00
pon, čet
15:00 – 18:00

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-947

Nataša Božić
nbozic@tvz.hr
01/5603-945

Vrbik 8, prizemlje

uto – pet
10:00 – 12:00
pon
16:00 – 18:00

Danijela Ležaić
danijela.lezaic@tvz.hr
01/5603-943

Konavoska 2, prizemlje

pon – čet
17:00 – 19:00
pet
11:00 – 13:00

Marijana Kopjar
mkopjar@tvz.hr
01/5595-318

Avenija Većeslava Holjevca 15, prizemlje

pon – sri
10:00 – 13:00
čet – pet
16:00 – 19:00

Ljiljana Zovko
ljiljana.zovko@tvz.hr
01/5595-467

Vrbik 8, prizemlje

pon – čet
16:00 – 18:00
pet
10:00 – 12:00

Blaženka Lozančić
blozanci1@tvz.hr
01/5603-946

Vrbik 8, prizemlje

pon – pet
10:00 – 12:00
pon, čet
15:00 – 18:00

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-947

Nataša Božić
nbozic@tvz.hr
01/5603-945

Vrbik 8, prizemlje

pon, sri – pet
10:00 – 12:00
uto
16:00 – 18:00

Vlatka Merlić
vlatka.merlic@tvz.hr
01/5603-947

Vrbik 8, prizemlje

pon – čet
16:00 – 18:00
pet
10:00 – 12:00

Blaženka Lozančić
blozanci1@tvz.hr
01/5603-946