Studentski predstavnici

Studentski predstavnici

Predsjedništvo Studentskog zbora Tehničkog veleučilišta u Zagrebu

Predsjednik

Tin Panadić
tin.panadic@tvz.hr

Zamjenik predsjednika

Hrvoje Kolar
hrvoje.kolar@tvz.hr

Tajnica

Nikolina Ivanković
nikolina.ivankovic@tvz.hr

Odbori Studentskog zbora Tehničkog veleučilišta u Zagrebu

Odbor za sport
Predsjednica

Matea Bukša
matea.buksa@tvz.hr

Organizacijski tim za TVZ Mc2
Predsjednik

Antonio Boras
antonio.boras@tvz.hr

Odbor za pomoć potresom pogođenim područjima
Predsjednik

Ivan Gluhačić
ivan.gluhacic@tvz.hr

I. godina

Patrick Moharić
patrick.moharic@tvz.hr

Vedran Gusković
vedran.guskovic@tvz.hr

II. godina

Ivan Gluhačić
ivan.gluhacic@tvz.hr

Sven Tkalec
sven.tkalec@tvz.hr

III. godina

Nema predstavnika

I. godina

Nema predstavnika

II. godina

Nema predstavnika

III. godina

Nema predstavnika

I. godina

Nema predstavnika

II. godina

Nema predstavnika

III. godina

Nema predstavnika

I. godina

Nema predstavnika

II. godina

Sven Stanisavljević
sven.stanisavljevic@tvz.hr

Dominik Forjan
dominik.forjan@tvz.hr

III. godina

Karlo Sintić
karlo.sintic@tvz.hr

Ines Kukrić
ines.kukric@tvz.hr

I. godina

Nema predstavnika

II. godina

Marko Ilić
marko.ilic@tvz.hr

Arian Ljubez
arian.ljubez@tvz.hr

III. godina

Ivica Frančić
ivica.francic@tvz.hr

Marijan Sever
marijan.sever@tvz.hr

I. godina

Nema predstavnika

II. godina

Valerija Sertić
valerija.sertic@tvz.hr

Doroteja Žagrović
doroteja.zagrovic@tvz.hr

III. godina

Nema predstavnika

Elektrotehnika

Nema predstavnika

Graditeljstvo

Silvio Fišić
silvio.fisic@tvz.hr

Bruno Gale
bruno.gale@tvz.hr

Informatika

Nikolina Ivanković
nikolina.ivankovic@tvz.hr

Miroslav Vranić
miroslav.vranic@tvz.hr

Strojarstvo

Tin Panadić
tin.panadic@tvz.hr

Hrvoje Kolar
hrvoje.kolar@tvz.hr

Digitalna ekonomija

Luka Olujić
luka.olujic@tvz.hr

Tomislav Jajčanin
tomislav.jajcanin@tvz.hr

Informacijska sigurnost i digitalna forenzika

Nema predstavnika